Esti student in anul III sau masterand? Inscrie-te in Competitia Internationala BRANDSTORM!

PARTICIPA LA COMPETITIA INTERNATIONALA DE MARKETING & BUSINESS – BRANDSTORM 2016 – ALATURI DE TINERI INOVATORI DIN PESTE 45 DE TARI.

CINE POATE PARTICIPA?

Ø  Studentii in anul III si masteranzii doar in echipe de cate 3 persoane din cadrul aceleiasi universitati

Ø  Inscrierile se fac online pe WWW.BRANDSTORM.LOREAL.COM pana pe 30 Octombrie 2015.

IN CE CONSTA COMPETITIA?

Ø  Vei fi provocat sa dezvolti si sa propui o strategie de atragere a noii generatii de consumatori (15-25 ani) La Roche Posay.

Descopera ce se asteapta de la tine vizualizand brief-ul complet AICI.

Ø  Din momentul incheierii inscrierilor, vei avea la dispozitie 4 saptamani pentru a finaliza Misiunea 1. Echipele selectionate pentru a concura in Misiunea 2 vor fi anuntate in decembrie 2015.

Ø  Echipa castigatoare va merge la Paris pentru a-si prezenta proiectul.

DE CE AR TREBUI SA TE INSCRII?

Ø  Vei castiga experienta practica de business lucrand la un proiect de actualitate, fiind ghidat de profesori si profesionisti din L’Oreal

Ø  Vei lucra in echipa si vei interactiona cu o agentie de creatie

Ø  Poti fi remarcat de catre managerii L’Oreal

Ø  Concurezi alaturi de tineri din intreaga lume, in Paris

Ø  Marele premiu al competitiei consta intr-o calatorie catre destinatia aleasa de echipa, in valoare de pana la 10.000 euro!

Daca tot ce ti-am detaliat mai sus ti-a starnit interesul, vino sa afli mai multe informatii si sa-ti raspundem la toate intrebarile,

LUNI 19 OCTOMBRIE, ORELE 10:30 IN SALA 2202 ;

MIERCURI 21 OCTOMBRIE, ORELE 12.00 IN SALA 1202 ;

MIERCURI 21 OCTOMBRIE, ORELE 15.00 IN SALA 2201.

Te asteptam sa accepti provocarea !

Echipa L’Oreal Romania